Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lista Kosmetyczek I Dermatologów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-30, 15:56   #1367
Sviloprejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomiędzy Śląskiem a Małopolską
Wiadomości: 133
GG do Sviloprejka
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Dziewczyny Uwaga na zabiegi czyszczenia twarzy w salonie Blondi w Sosnowcu-Zagórzu!!! NIE POLECAM!!!
Babka przemiła, ale zabieg mikrodermaabrazji wykonuje makabrycznie: po otwarciu pór, babka zaczęła jeżdzić mi po twarzy czymś, co miało powodować złuszczanie naskórka, a robiła to jak na mój gust zdecydowanie za mocno, jakbyście wzieły sobie długopis i jeżdziły po twarzy, potem wyciskanie, jak się zawzięła to myślałam, że umrę z bólu, a jak wychodziłam z gabinetu miałam mocne zaczerwienienia na policzkach i bodzie, ale babka zapewniła, ze zniknie za 2 h, bo inaczej nie mogłaby być to dermo mikroabrazja. Rano patrzę w lustro, a na policzku 3 wielkie plamy a na czole kropki czerwone, a moja broda wygląda tak jakbym sobie zdarła skórę, takie odrapanie się pojawiło i zaczerwienienie. Wyglądam gorzej niż przed czyszczeniem.
A dodam jeszcze, że to bylo moje 2 czyszczenie i poprzednia kosmetyczka zrobiła mi zabieg bardzo starannie, zero męczarni przy wyciskaniu, i ładniutka cera, bez zaczerwienień.

Polecam dziewczyny z gabinetu Dersey w Imielinie, profesjonalnie, miło i przede wszystkim relaksująco!!!!
__________________

"Szczęście to uczucie głębokiego zadowolenia, jakie czerpiemy z aktu tworzenia ...".
----[N. Alderman: "Nieposłuszeństwo"]----
Sviloprejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując