Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ile razy kupka
Wątek: ile razy kupka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-22, 18:06   #13
Iwonna
Raczkowanie
 
Avatar Iwonna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 100
Dot.: ile razy kupka

To jak będziesz parzyła herbatkę dzidzi, to od razu przygotuj też sobie najlepiej słabą meliskę. Pomoże Ci się zrelaksować. I nie zamartwiaj się, problemy z karmieniem po prostu się zdarzają, czasem mijają, czasem nie. Nie masz na to wpływu, poza takim żeby dbać o własne odżywianie, pić trochę więcej, najlepiej niegazowanej wody i NIE DENERWOWAĆ SIĘ. Mi przy pierwszym dziecku pomogły dwudniowe "wakacje" w łóżku z synkiem. Powiedziałam wszystkim żeby się bujali, dbali o prowiant dla mnie, no i butle wody mineralnej dostarczali. Ja się obłożyłam przyjazną literaturą, miłą muzyczką i tylko przekładałąm malucha od jednej piersi do drugiej. Dwa dni wystarczyły, wszystko wróciło do normy. Święty spokój to podstawa.
A przypomniało mi się jeszcze, że chyba właśnie ok. 5 tyg., potem 3 miecha następuje skok jakiś tam (nie pamiętam fachowej nazwy), który objawia się wzmożonym apetytem dziecka. Zwykle jakiś czas trwa zanim piersi dostosują się ze zwiększoną produkcją. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży.Pozdrawiam
Iwonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując