Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozkłada taka nogi, a potem siadać chce!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-31, 13:05   #21
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Rozkłada taka nogi, a potem siadać chce!

A ja bardzo często muszę chodzę na wysokich obcasach. I to po 12 godzin. I kiedy już wracam do domu autobusem, który w godzinach popołudniowych jedzie około godzinę (wracam aż na końcowy) z ciężką torbą wypchaną papierami i książkami to po prostu NIE DAM RADY stać w tłoku. Często śpie po 3-4 godziny w nocy i to normalne, że jestem osłabiona. Więc jak już usiądę to siedzę, bo mi sie nogi trzęsą ze zmęczenia. I nie mam jakoś wyrzutów sumienia - trudno, niech jakaś matka z dzieckiem albo staruszka postoi, albo niech ktoś inny ustąpi im miejsca. Takie jest życie - uprzejmość uprzejmością, ale muszę też dbać o swoje zdrowie.
Zdarzyło mi się, że bardzo żle się czułam (mam problemy z ciśnieniem, a to często powoduje uczucie ogromnego ucisku w głowie) i nikt mi nie ustąpił - dobrze, że jechałam z siostrą, która trzymała moją ciężką torbę i przytrzymywała mnie, żebym się nie osunęła na ziemię - skoro ja musiałam jakoś wytrzymać to kobieta w ciąży czy starzuszka też mogą.
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując