Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buczycie na kościol, ksiezy, a potem chcecie slub, pogrzeb. Paradoks sam w sobie..
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 11:25   #28
Lorien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 241
Dot.: Buczycie na kościol, ksiezy, a potem chcecie slub, pogrzeb. Paradoks sam w sobi

Ja to wszystko rozumiem, nie wkladam wszystkich ksiezy do jednego worka, nie. Chce tylko pokazać tutaj swoj stosunek do wiary w Boga a nie ksiedza. Z reszta nigdzie w NT nie ma słowa o tym aby Apostolowie ( tak jak teraz Ksieza) byli bogaci, mieli jakies wielkie, bogato zdobione kościoły. Skoro żyją z datek ludzi i tyle zarabiają, to niech wiecej pieniedzy przeznacza na pomoc biednym, potrzebującym a nie na klimatyzacje w kosciele, nowy pomnik, nowy samochod z salonu itd.

Z reszta moja siostra ma w tym roku bierzmowanie. Ksieza w mojej parafii wymyslili sobie, ze kazdy przystepujacy do bierzmowania dostaje indeks. Aby byc dopuszczonym do bierzmowania musi zaliczyć X mszy świetych, Y spowiedzi, cały miesiac chodzic codziennie na rozaniec. Oczywiscie po kazdej mszy, spowiedzi itd musi odstac godzine po pieczątke i podpis w indeksie od proboszcza. I to ma niby sprawić, że dziecko stanie się bardziej wierzące ?

Edytowane przez Lorien
Czas edycji: 2009-11-01 o 11:36
Lorien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując