Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buczycie na kościol, ksiezy, a potem chcecie slub, pogrzeb. Paradoks sam w sobie..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-01, 16:38   #75
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Buczycie na kościol, ksiezy, a potem chcecie slub, pogrzeb. Paradoks sam w sobi

taaaaaaaaaaa
tyle ze ci zagozali katolicy,biegajacy co niedziele do koscioła zachowuja sie gorzej niz reszta
sama mialam bliska kolezanke,ktora tak wlasnie robila,i wiecie co sie stalo? pewnego dnia poprosila mnie zebym zostala jej swiadkiem przy rozwodzie koscielnym,hmnn ja jej meza nie znam ,nigdy w zyciu nie widzialam go na oczy,ona twierdzila ze on taki zly i niedobry,tyle ze jak sama walnela focha to tragedia...
nie zgodzilam sie bo nie mam zamiaru kłamać ksiedzu prosto w oczy ..a ona co? gorliwa katoliczka a lipny rozwod chce brac zeby wyjsc jeszcze raz za maz w KK..
wiec moze zapytasz sie drogi autorze textu tych goracym katolikow dlaczego sa takimi hipokrytami???? a nie czepiasz sie calej reszty,rozumiem ze ty jestes katolikiem w pelnym znaczeniu tego slowa???? zastanow sie zanim cos komus wyrzucisz,bo najpierw samemu trzeba byc bez skazy zanim sie przyczepisz do ludzi...
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując