Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Si Lolita
Wątek: Si Lolita
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-02, 19:27   #22
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Si Lolita

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Krakuski - Si jest już w G. Krakowskiej w Sephorze.
Ale uprzedzam - nie nastawiajcie się na fajerwerki w stylu pierworodnego produktu Lempickiej... Mnie mina zrzedła już na widok jasniutkiej, przewiązanej - na modłę italia 50's - chusteczką w grochy butelki... A dalej było już tylko gorzej, a tam, rzeknę nawet dosadniej - było beznadziejnie.
Cóż, kompletnie nie moje rewiry, a Si od Lolity EdP dzielą wieki świetlne.

Zgadzam się z Tobą w 100 %
Kocham Lolitę EDP i miałam nadzieje na coś jesczce piiękniejszego.... dobrze, że przetestowałam i nie skusiłam się na kupno ... bo wylądowałaby na allegro
Aż się wierzyć nie chce, że to Lolita
Ech.... szkoda.....
Dalej pozostaję wierna Lolicie EDP

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Wlasnie chwycilam za sluchawke i sie dowiedzialam, ze Marionnaud w ogole nie prowadzi sprzedazy Lolity Lempickiej. Hm, myslalam, ze prowadzi, ale w Galerii Kazimierz (Kraków) pani powiedziala, ze nie prowadza. Pozostaje chyba jednak stara poczciwa Sephora
A co do samych perfum to jak poczytalam o nihc, to nuty mnie zaciekawily, ale flakonik nie. Jak dla mnie zbyt skomplikowany i przesadzony, natomiast reklama bardzo ladna, jak to u Lolity przystalo. Chyba jednak nic nie pobije klasycznej Lolki w niebieskim jabluszku... Szkoda jednak, ze stala sie juz troszke oklepana.
Co dziewczyn ktore wachaly Si Lolita: czy czuc tam faktycznie groszek? Gdzies w necie ktos napisal, ze jest podobna do Angel mam nadzieje, ze to nieprawda
Kocham również Angel EDP ale nie wyczuwam w Si Lolita żadnej z nut Angel.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując