Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobiety po 40.....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-07, 09:16   #895
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

No wiitajcie szkieletorki!!!!!!!!!!!!! !! Dzisiaj mnie znowu chyba z Wami nie będzie bo mam zaległa imprezę Jadwigi
Przygód na wyjeździe miałam dużo stałam w polu w pociągu 4 godziny bo był wypadek kolejowy koło Bydgoszczy( auto wpadło pod pociąg z człowiekiem), dostałam pokój w hotelu , który był przeznaczony do remontu i jak sie recepcja zorientowała to dała mi inny haha ale w nim juz byli goście i potem w ramach rekompensaty dostałam apartament a płaciłam tylko tyle co za jedynkę haha miałam taki wypas ,że sama byłam w szoku co w takim apartamencie może byc od pilniczka do paznoki po prezerwatywy hihi)))))))))))))))))
Powiem wam,że przejechałam w tym tygodniu 1600 km fajny wynik Przeszkoliłam 240 osób i dało mi to taka satysfakcje jak nigdy dotąd... Odkryłam w sobie pokłady (ukryte) wykładowcy lub trenera, nie czułam sie wogóle skrepowana wystepem przed 60-80 osobową grupom.
Teraz jeszcze wyjazd do Radomia a od 30 listopada następny etap wojaży ale tu juz bliżej domu i będę wracać na noc do domku.
Buziaczki
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując