Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prezenty dla najbliższych - poradźcie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-09, 15:34   #1
gryzli1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 8

Prezenty dla rodzinki


Witam Wszystkich!!! Bardzo proszę o podpowiedzi dotyczące prezentów Bożonarodzeniowych. Wiem, że jeszcze jest czas ale chciałabym coś zacząć robić. Chciałabym zrobić jakieś własnoręczne prezenty. Ale, żeby nie były to prezenty takie które mogą wykonać osoby które się tym długo zajmują.
Prezenty miały by być dla :
mamy - myślałam o jakimś bukieciku różyczek. Wiem, że nie czas teraz na wiosnę ale moja mama uwielbia takie pierdułki
taty - w ogóle brak pomysłu... Lubi zajmować się mechanikom To może coś wykombinujecie
brat - znów brak pomysłu. Ma 17 lat no i lubi zajmować się komputerami. Lubi też matematykę.
babcia - myślałam coś o jakieś książce (troszkę kaski mam), w tamtym roku kupiłam jej książkę o Janie Pawle II, była bardzo zadowolona
dziadek - skarpety ?? ale wymyślcie coś. błagam

Zapomniałam dodać, że zaczęła mnie interesować technika Iris Folding, więc może zrobię jakąś laurkę . Kiedyś też dorwałam się do origami, ale niestety mnie to nie zainteresowało.


Bardzo proszę o wymyślenie jakiś pomysłów . Jeśli macie jakieś pomysły to proszę też o zamieszczanie "krok po kroku".
gryzli1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując