Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-11, 18:00   #105
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

ja mimo ze odbieram u nich osobiscie, zawsze im marudze jak cos nie tak. pekniete bigle zawsze wymieniam, bo to przeciez nie jest normalne, ze przy lekkim rozszerzaniu bigiel od swarkow sie ulamal:| rysy na zawieszkiach tez zauwazam i marudze, nie chce zeby mi zawieszka poszla w trakcie noszenia:| ale faktycznie,nie wiem czy by chcialo mi sie odsylac defekty na moj koszt,dlatego jak nie ma mnie w gda to nie robie u nich zakupow... btw, wielka obnizka w korallo -juz wiem dlaczego. chcialam wybrac sobie inny odcien agatow pasiastych ale jak zobaczylam co oni tam maja to mi szczena opadla...obtluczone, w roznych rozmiarach, krzywe, z calego kartonika nie bylam w stanie dobrac 1 pary... dziwie sie, ze dostaly mi sie takie ladne egzemplarze... pewnie jakby szlo poczta byloby gorzej ;p

a co do dostepnosci produktow-coraz wiecej produktow w korallo znika na zawsze, coraz czesciej musze robic zamowienia w beadshopie... gdyby beadshop mial wiekszy wybor swarkow i duzych kamieni,to przerzucilabym sie tylko na niego... no, i gdyby ta pocztowa klatwa spadla wreszcie z beadshopowych przesylek to bylabym szczesliwa... swoja droga ciekawe co tym razem sie stalo z paczka....

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2009-11-11 o 18:03
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując