Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 15:25   #4284
yourenglish
Raczkowanie
 
Avatar yourenglish
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 452
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Yourenglish ----> Jaki zarąbisty avatar
Dziekuje pieknie

Wrocilam od orto i musze sie wyzalic... Usiadlam na krzesle i powiedzialam, ze mam kilka pytan. Zdazylam powiedziec tylko: "Mam szczerbata jedynke i ..." Nie dokonczylam zdaia, za to uslyszalam stanowcze: "Prosze Pani! (klasyka zanru mej orto) Kosmetyka sie bedziemy zajmowac pozniej, teraz za wczesnie o tym mowic". A ja siedze i nie moge nic powiedziec, bo akurat zdejmuje mi stare gumki. Jak juz skonczyla, to powiedzialam, ze chcialam sie tylko zapytac czy pani przewiduje wyciagniecie krotkiej jedynki czy spilowanie tej dluzszej. W kocnu wytlumaczyla mi, ale po co takie zdenerwowanie?..

Odslona druga: chce wybrac gumeczki. Asystentka podaje mi pudeleczko, wiec znajduje jasny niebieski, ciagne za koncowke i slysze: "Ale prosze tylko patrzec, nie trzeba rekami dotykac". Pomyslalam: "Jezuuuu. Czy ja jestem jakims dzieckiem, zeby tak do mnie mowic?!

Wasi orto tez nie pozwalaja Wam dotykac dragocennych gumek?

Odslona trzecia: na koniec standardowe pytanie co do wosku. Jak zwykle dziekuje, mam pod dostatkiem. No to moze szczoteczki mi brakuje lub czegos jeszcze? Zaswiecily mi sie oczy: "Nie pogniewalabym sie jakbym dostala szczoteczke bo mi sie juz rozwala". Odpowiedz brzmi: "No to przosze, mamy tu do kupienia za 15zl". Wyszlam, jak same rozumiecie, bez szczoteczki.

Wyszlam z gabinetu i zachlysnelo mnie zdenerwowanie. Dlaczego jestem traktowana w ten sposob?! Grzecznie zadalam pytanie, czy nie moge liczyc na takaz odpowiedz?!

Doradzcie cos, bo jestem bliska tego, zeby sie do niej w ogole nie odzywac.
__________________
"Good communication is as stimulating as black coffee and just as hard to sleep after"

Anne Morrow Lindbergh


APARATka

Góra 09 czerwca 2009
Dół 02 października 2009

yourenglish jest offline Zgłoś do moderatora