Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty do włosów bez silikonów!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-14, 20:31   #757
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Cytat:
Napisane przez beautyhair Pokaż wiadomość
Moje drogie wizazanki!
Od roku dbam o włosy( nie prostuje, rzadziej myje, nie suszę suszarką itp) przetestowałam już chyba wszystkie kosmetyki profesjonalne, wydając kupę kasy na kerastase i różne zabiegi fryzjerskie typu mikroprecyzyjna odbudowa itp. Na ten wątek trafiłam zupełnie przypadkiem, przetestowałam szampon i odżywkę bez sls i ........ JESTEM W SZOKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! moje włosy są super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! od 2 miesięcy używam tych tanich produktów i teraz wyrywam sobie włosy z głowy ze tak póżno je odkryłam. W końcu mam piękne, b,długie, o dziwo proste włoski!!!!!!!!!(oczywiści e pewnie to duża załuga ze moje włosy od roku nie widziały prostownicy) Jednak kazdemu polecam gorąco naturalne szampony i odżywki bez sls, u mnie się sprawdziły!!!!!! DZIĘKI DZIEWCZYNY!!!!
Wszystko ładnie, pięknie, ale co mają szampony bez SLS do produktów bez silikonów SLS to nie to samo, co silikony Ja wiem, że na początku to się może wszystko mylić, ale SLS to detergent i nie należy go mylić z silikonami, które mają zupełnie inne zastosowanie
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując