Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-17, 14:19   #3390
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

No to jestem
Laski mi do formy wracają, a ja sie staram na ludzia wyglądac

Wczoraj jakos koło 18.00 jak mnie poskładało w fotelu w pozycji embrionalnej to tz wyjść z podziwu nie mógł jak sie można tak zwinąć i spac .
Długo nie pospałam> zreszta wiekszosc was wie bo mmsa dostały ( sorki ze niewyraźnie ale ruchomy obraz miałam) . MOje laski szalały za 6 dzieci. latały po domu i udawału że jeżdżą tirami.
Rozbijały sie jak pijane zające. No to je posadziłam w kącie i dałam im pokrywki z garów zamiast kierownic.

Hehe smsy zwrotne co dostałam to kazda pisała to samo że pewnie od Tza Tyski podpatrzyły :fotfl: . W każdym razie bylo ok dopóki tak "jeździły" i tylko trąbiły, ale jak wymysliły ze mozna orkiestre zrobić to myslałam ze zdechne. Mozg mi na spacer uszami wyłaził.
Zabrałam im te dziadostwo bo jakby emalia odpadła to by mi sie od mojej mamy dostało , a zreszta nic nie słyszałam co Brzydula mówi .

W każdym razie dziś wszystkie 3 siedzimy sobie w domku. Kot wygłaskany na amen, papugi miały dwie próby zamachu na ich życie, ja zrobiłam 3 choinki na szydełku i sie lenie teraz. Syf na podłodze na maxa - wale to , niech se lezy. CO masz zrobić dziś zrób pojutrze a bedziesz mieć dwa dni wolnego

Justyś, Tysia a;e wy macie cuuuuuuuuuuuuuudne te szkrabiki. Miki to taki dorosły jakos wygląda. Szok! Zmężniał A Misiulka taka duuuzia

A werunia i Nadinka i ten róż no rozpływam sie. I ta czapunia uszata - ślicznosci.

Paulince spóźnione najszczersze życzenia dobrze ze internetowo bo zarazy nie lecą. Rośnij na dumę mamusi i badź nadal taką wspaniałą dziewczynką.
Tzowi to akurat szkoda ze internetowo bo by sie mu troche zarazow z kopniakami przydało
tak dla opamietania

Trzymajcie sie moje kochane

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Edit: Moja przyjaciółka Izka własnie dzwoniła, bo wraca z USG 3d z końcem marca urodzi sie Mateuszek no to wkoncu sie trafi chłopak w naszym towarzystwie wycieczkowym
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora