Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielkie Grzechy Fryzjerów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 20:36   #564
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Wielkie Grzechy Fryzjerów

Cytat:
Napisane przez nortonx Pokaż wiadomość
Brawo za inteligencje widzę że masz rzeczywiste podejście do swojego wizerunku szczególnie spodobały mi się te słowa "fryzjer mniej pracy włożył w swoje wykształcenie " faktycznie jesteśmy debilami którzy nauczyli się podcinać twoje pióra ja ukończyłem uniwersytet ekonomiczny i faktycznie mało włożyłem w swoje wykształcenie a teraz podcinam końcówki za 200zł i pracuje przy sesjach zdjęciowych za 2000zł a moja znajoma ma mg.z matmy i też ścina końcówki za 200zł w dodatku uczy fryzjerów którzy mało inwestują w swoje wykształcenie kasuje 3600zł za 6 dni nauki geometrycznego strzyżenia a w dodatku ta niewykształcona koleżanką robi sesje na skale światową.

No cóż faktycznie nie jesteśmy tak wykształceni jak ty jesteśmy buractwem niższej klasy nie narzucamy trendów sezonowych nie interweniujemy w mode skądże my nie korygujemy niedoskonałości głowy a ni twarzy gdzie tam jesteśmy przyjcież bandą buraków z nożycami do żywopłotu a jak

Pozdrawiam inteligentnych inaczej
Aż przykro się czyta takie wypowiedzi z osobistymi wycieczkami Sorry, ale tutaj to Ty pokazałeś brak klasy.

Sądzę, że chodziło o wykształcenie "fryzjerskie", bo mnie nie obchodzi, że kosmetyczka jest genialnym matematykiem i świetnie robi na drutach, jak nie potrafi dobrze wykonać swojej pracy.

Gratuluję sukcesu, ale współczuję nadęcia
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując