Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - seks z zonatym, starszym...co sądzicie???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-28, 10:27   #127
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Cytat:
Napisane przez Luba
Wybacz, że na taki długo post odpowiem bardzo krótko. Powinien się bezwzglednie rozwieść.
Jest z zoną dla dobra dzieci? Dzieci sa naprawdę nieszczesliwe w związkach nie kochajacych się i nie szanujących rodziców. wiem to nie tylko z własnego doswiadczenia. Lepiej sie rozwieść i potem ew, walczyc o dzieci, jesli uważa, że żona jest złą matką. Dla dzieci byłoby to o wiele lepsze i zdrowsze. Myślisz, że dzieci nie wiedzą, że tata zdradza mamę lub na odwrót? Ze wychowywanie dzieci w atmosferze kłamstwa i kłótni jest dobre? Ja wiem, ze nie. Nie życzę tej wiedzy żadnemu dziecku. I zasłanianie sie dobrem dziecka tak naprawdę jest tchórzostwem i osoba która niby dobro dziecka ma na mysli tak naprawdę mysli o sobie i swojej wygodzie. Dużo latwiej jest zdradzać niż przechodzic przez sprawę rozwodową, podział majatku itd. Porządny człowiek tak nie postępuje.
I w całym tym galimatiasie nikt nie zachował ludziej twarzy, ani ty, ani jego zona a przede wszystkim on. A najwięcej cierpiały jego dzieci, nawet jesli nikt o tym nie wie.
Ja nikogo nie potępiam, ale nie oczekujcie ode mnie rozgrzeszenia i zrozumienia, bo tego we mnie nie ma.
ja nie oczekuję żadnegio rogrzeszenia -szczerze mało mnie obchodzi co ludzie myślą na temat moich życiwoych wyborów i posunięć, ja się tylko wypowiadam, a skoro miałam takie "doświadczenie" to się nim dzielę-proste..
To co myślę o moim związku, to co przeżyłam dobrego i złego zrobiło ze mnie o wiele lepszego człowieka, przynajmniej wiem, że nie będę się wiązać "dla dobra dzieci"...i o wiele baczniej będę przyglądać się "przyszłym mężom"
Rozgrzeszenia potrzebuja ci, którzy zgrzeszyli, ja nie zgrzeszyłam, rozgrzeszenie dają ci, którzy są "uprawnieni" na pewno nie WY...
Osąd przyjdzie na każdego z nas. I zaufaj mi, na pewno osądzi nas trójkę sprawiedliwie.
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując