Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2007 cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 22:51   #2660
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
troszkę się spóźniłam ale zyczę powodzonka.najgorsza to chyba ta wywiadówka.

jestem, co prawda jak dotarłam do domku, to padłam i powiedziałam, że dzisiaj Olki nie kąpię, ale jak ona do mnie przyszła, przytuliła się, to normalnie musiałam pójść jej pomóc pod prysznicem.

Kocham tego mojego bąbla .
Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
to Olci musi być ardzo ciężko bez danonków.nawet bez super bujnej czupryny słodko wygląda.uwierz- ja czasami mam dosyć włosów Klaudi- jak nie chce się uczesać i grzywa wpada do oczu.
Jak o nich nie wspominamy, to jest w miarę ok, zapomniała trochę o serkach, choć jak 2 dni temu wstała, to zaczęła, że chce serek, wzięłam ją na kolana i jej tłumaczę, że serki jej szkodzą itd... i o dziwo zrozumiała


Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
ja jak zwykle w biegu. w poniedziałek umyłam wszystkie okna- ładna pogoda była
Jejku to jeszcze przede mną
Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
Klaudia umie juz ładnie licvzyć od 1 do 10 i poznaje wszystkie cyferki- góśno woła jak widzi na blokach numery.
Olka liczy do 4
Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Kurczę, teraz mam odwrotną obawę, że nikt nie przyjdzie bo wszyscy chorzy ale za to pogoda piękna dziś, oby tak zostało. Musiałby być mróz -10 żebyśmy nie wyszli na dwór a na to się nie zanosi.
Ma być bardzo ładna pogoda w weekend
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Mielismy sporo spraw do załatwienie związanymi z kupnem drugiego M
Dziś oficjalnie mogę powiedzieć...że kupiliśmi jupi jupi....

Takie jak chciałam, tam gdzie od kilku lat oboje chcielismy i z wymarzonym balkonem....(który już sni mi sie po nocach )

W dodatku bedę miała lepszy dojazd i bliżej do pracy niż obecnie hiihihi i moja mama będzie miała lepszy i szybszy dojazd, bo bez przesiadek i od siebie prawie pod osiedle jednym autobusem

Same plusyyyyyyyy
Minusem to, że do oddania bedzie w grudniu tak więc klucze dostaniemy w styczniu do tego musimy je urzzaadzić....więc wprowadzimy się już we 4kę jakoś na początku roku

Cieszę się razem z Wami
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Ivy jesteśmy....
mam nadzieję że cięzki dzień szybko zleciał i żyjesz jeszcze
Daj znac jak było
Oj zleciał w końcu
Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Ola swoimi oczami mnie powaliła poprostu. A Ty mamusiu już wreszcie skończ z tym brakiem włosków. Jeszcze nie slyszałam o tym żeby ktoś się zakochał we włosach dziewczyny a w oczach tak. Ja jestem zakochana w tych jej oczętach
Napisz że dałaś radę
Dałam
W sumie mam fajnych rodziców, więc nie mam co narzekać.

A to prawda, że oczy ważniejsze, niż włosy, ale tak mi się już chce dłuższych kłaczków
Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
U nas Weroniczka ma lekki katar. Ja na urlopie ale jakoś nie mam czasu odpocząć bo wszystkie zalegle porządki, sprawy na mnie spadły i wręcz czasu mi brakuje nawet w te wolne dni. Do tego ten dół z tą niemożnością zajścia a bubuuuuuu
Uuuu życzę powrotu do zdrowia
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując