Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - seks z zonatym, starszym...co sądzicie???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-28, 15:03   #156
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Cytat:
Napisane przez Luba
To niech nie korzystaja takze ze zdrady
CZasem zdrada...okazuje sie wilkim, goracym uczuciem,,przywiązaniem i przyjaźnią,,,,w wielu przypadkach ognisko domowe jest tylko fikcją, papierkiem, a sytuacja zyciowa(wspólne, mieszkanie, kredyty- już chyba o tym pisalam) są powowdem dla którego wielu boi sie podjąc decyzji o rozwodzie....."ta trzecia" wie,że to małżeństwo nie istnieje uczuciow,ale kiedy pojawia się iłośc i uczucie to facet po prostu ucieka,,,boi się nowego i boi się...................roz owdu....

Cytat:
Napisane przez Luba
Widocznie tak naprawde nie chcial, nie ludz sie, bardzo cie prosze...
Bo jakos do zdrady i zwodzenia ciebie to mial odwage...
ja sie nie łudze..ja po prostu wiem swoje..znam i rozumiem swoją sytuacje i prawde i nie pozwole, by ktos mówił,że on mnie oszukiwał, zwodzil...nigdy mnie nie zwiodł....łączyło nas coś pieknego.....i jestem szczęsliwa,że zycie podarowało mi te piękne chwile z nim....wiem tez ,że drugi raz w taki związek się wpakuje się,,,,bo to cięzki i chory układ....lepiej poczekac aż do rozwodu dojdzie..
Ale wiem tez, że jesgo małżeństwo było i jest fikcją....zostal z dziećmi...nie z żona..ta nawet nie nocuje w domu....
Był w stanie sam, prosto w oczy powiedziec zone, że jest ktoś kogo kocha...sam,,,nie przez osoby trzecie...powiedział,że chce być z ta osobą, bo tylko ona daje mu szczęscie,,,,
Ale niestety nie wszystko jest w zyciu takie proste....

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-03-28 o 23:32 Powód: Post pod postem!
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując