Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dziennie - jesiennie *
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-19, 11:00   #57
kijankha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: * Dziennie - jesiennie *

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Nie powiedziałabym że zupełnie inny, ale rozumiem jej post: jest zazdrosna, nie lubi Katosu i szuka zainteresowania swoją osobą.
Najlepiej po prostu nie zwracać na to uwagi.
rozbawiłaś mnie czy uczucie zazdrości jest Ci tak bliskie, że przypisujesz je przy okazji innym przy byle okazji? i zazdrości o co bo nie rozumiem? Szczerze mówiąc zazdroszcze to jedynie Wam czasu wolnego które spędzacie na bezproduktywnym zajęciu jakim jest udzielanie się na jakimś forum A wierz mi, że ludzie mają bardziej inspirujące, kreatywne, przynoszące satysfakcje a przy okazji jakieś profity zajęcia, niż robienie makijażu po to, żeby wstawić go na jakieś tam forum a pozniej oczekiwać przyklasku od podobych sobie. Ale każdy w zyciu robi to co lubi i do czego aspiruje prawda?

Co do drugiego zarzutu jakobym nie lubiła Katosu.....hmmm.....ja jej nie znam, jest mi zupełnie obojętna a nawet życze jej wszystkiego dobrego jak każdemu człowiekowi.Tak instynktownie.

I trzy: szukam zainteresowania swoją osobą? hahahahahaha więc powiem Ci tak : musiałabym być wyjątkowo zdesperowaną, nijaką i nie mającą swojego własnego, o wiele ciekawszego (niż nabijanie postów w liczbie przekraczającej zdrowy rozsądek, która przy okazji o czymś świadczy) życia, żeby szukać zainteresowania swoją osobą w gronie bardzo przypadkowych osób. A nawet gdyby moja desperacja sięgała zenitu to na pewno nie tutaj, gdzie aż się niedobrze robi od obłudy i słodko-pierdzącego wydźwięku waszych relacji, gdzie jedno zdanie które nie jest neutralne jest traktowane jakimiś śmiesznymi punktami karnymi od jeszcze bardzieś śmiesznej moderatorki


ps: Droga Madie teraz zrobie Ci przysługę i pozwole pełnić swoje jakże szczytne powinności Musisz być bardzo dumna z funkcji jaką piastujesz ( hahahah) Mnie by było szkoda czasu Ale w tej chwili możesz mi dać tyle punktów karnych ile chcesz, bo szczerze i brzydko mówiąc mam takie forum gdzieś

Pozdrawiam i zycze dalszej satysfakcji w sumie nie wiem z czego... klask i:kla ski:
kijankha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując