Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - na wesele w glanach? zonk czy ok?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-28, 18:10   #89
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Dot.: na wesele w glanach? zonk czy ok?

Cytat:
Napisane przez straszydlo
dzięki za zdjątka. hmmm... widzę że mam twardy orzech do zgryzienia... a czy nie uważacie, że czarna sukienka na wesele to kolejny zonk? wiem że taka chyba najbardziej pasuje do glanów,ale za taki całokształt nic tylko nazwać "córkąszatana" a jeśli już mowa o tym co wypada a co nie słyszałam opinie że czarna sukienka na wesele odpada. dlataego pomyślałam o czymś bardziej jasnym...tak dla przeciwwagi... ale ja chyba w ogóle nie mam gustu więc może się już nie odzywam....:P

Sukienka nie musi być czarna i nie zgodzę się, że ten jeden kolor najlepiej pasuje do glanów

Mnie bardzo podoba się połączenie czerni z żywą, mocną ale nie jaskrawą i niezbyt jasną zielenią, bielą, kremowym, szarością, bardzo ciemnym turkusem (takim jak na poniższym zdjęciu) czy oberżyną. Lubię też trio : czerń-biel-czerwień, bo czerń z samą czerwienią wygląda wg mnie trochę draculowato, ale to zalezy od fasonu samych ubrań W zasadzie cerń pasuje do wszystkiego

Zależy też jaki masz kolor włosów - jeśli czarny, to faktycznie w czarnej sukience i czarnych glanach, możesz wyglądać trochę smutno.

Poniżej fotki kolorów (na fasony nie zwracaj uwagi )
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując