Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwne "urazy"
Wątek: Dziwne "urazy"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-28, 21:12   #1
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Talking

Dziwne "urazy"


Do założenia tego wątku zainspirowało mnie wczorajsze zdarzenie. Przerabiałam sobie płaszcz irchowy, ręcznie. Ircha w miarę cienka, ale igła wchodzi jak w kamień, więc pomagałam sobie kombinerkami przy wyciąganiu igły, a wbijalam ją działając siłą własnych mięsni I jakoś tak zagapiłam się na tv akurat przy wbijaniu i nagle igla zjechała i wbiła mi się w sam środek paznokcia Nie "pod", tylko w sam środek tej płytki, od góry. Paluch mi zczerwieniał i pulsował jak w kreskówach I tak się zastanawiam, czy tylko ja mam pecha do takich dziwacznych urazów [kiedyś w nocy chciałam wyciągnąć poduszkę spod głowy, ale wymsknęła mi się i uderzyłam się pięścią w czoło ]. Pamiętam jeszcze z podstawówki, że miałam koleżankę, ktora tez tak nieszczęśliwie się "uszkodziła", a mianowicie, wchodząc w łazience na zamknięty kibel, chcąc dostać cos z półki, spadła i wbiła sobie w pośladek taki haczyk, ktory był w ścianie Cóz za niefart
A jak jest z Wami?
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując