Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bukiety ślubne - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-23, 09:44   #4193
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Ewalena chciałabym Cię prosić o radę w wyborze wiązanki.
Jestem jasną blondynką o jasnej skórze i delikatnych rysach twarzy, wzrost 164 cm.
Wiązankę chciałabym najbardziej różową lub jasnofioletową z róż lub storczyków, ewentualnie z cantadesek, ale mogą być też inne kwiaty.
Najbardziej podoba mi się wachlarz Ani Fudali - choć jest zupełnie w innym kolorze i z innych kwiatów niż podałam.
Ale podobają mi się również bukiety te które załączyłam. Tyle że nie chcę małej kuli z róż, bo mi się nie podoba do tej sukienki, chyba że byłaby trochę większa z dużą ilością róż i żeby coś z niej zwisało delikatnie.
Suknia taka jak na zdjęciach, ale że góra jak na ostatnim zdjęciu - z wstążką ozdobną. TŻ będzie miał szaro - srebrzysty garnitur.
Ślub 21 sierpnia.
Jeśli do tej sukni będziesz miała hiszpański welon (taki jak na ostatnim zdjęciu) wachlarz będzie pasował i można go zrobic w stylu wachlarz Ani z jasnoróżowych storczyków dendrobium. Jeśli goła głowa lub krótki tradycyjny welon wybrała bym bukiet typu kulka ze średniej wielkości róż tak, aby każda była widoczna i nie zlewały się w jedną całość(małe będą się wtapiały w koronkowy wzór sukni). Rączkę wykończyła bym takim kolorem wstążki jaki będzie na sukni. Kolor różowy znakomity w połączeniu z szaro- srebrzystym garniturem. Zieleni mało i raczej jasnej.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora