Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studniówka 2010
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-24, 16:05   #240
Arancia
Raczkowanie
 
Avatar Arancia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Teraz czas na mój problem, bo nie wiem czy wypada:P
Otóż ostatnio w szkole poznałam pewnego chłopaka, on też jest w 3 klasie. Często na przerwie ze sobą gadamy i się tak zastanawiam, czy go zaprosić, bo już zaraz grudzień, czy poczekać jeszcze na jego ruch.
Tylko problem jest w tym, że on dziś wspomniał coś o studniówce, o kamerzyście, a ja głupia głucha nie usłyszałam, czy on powiedział, że idzie bez czy z osobą tow. (ahhh te głośne przerwy) <ściana>.
I teraz jeśli powiedział, że z kimś to tylko wyjdę na idiotkę, pytając się czy by ze mną poszedł i trochę mi głupio, że ja będę prosić a nie chłopak ;/ (chyba jestem staroświecka )

Więc jak myślicie jak powinnam to rozegrać, żeby wyszło dobrze?
To chyba ja jestem staroświecka: jeśli i chłopak i dziewczyna są w trzeciej klasie, będą na pewno na balu, to na czym polega "pójście razem na studniówkę"?

Jeśli chodzi konkretnie o tę sytuację to pewnie łatwo powiedzieć: zaproponuj. Ale będąc na Twoim miejscu, wolałabym żeby było "staroświecko" i zaczekałabym na jego krok, ewentualnie coś zasugerowała... Oczywiście bez przesady z tym czekaniem, ale zawsze fajniej jak chłopak prosi i się stara
Arancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując