Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-24, 21:08   #780
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

dawaj adres na PW


kurczę, nie mogę się doczekać, kiedy i czy w ogole wprowadzą te nawilżające korektory w duzych opakowaniach. Uwielbiam Fresh. Co prawda nie używam go jako korektora, ale jako rozświetlacz pod łuk i na policzki i jest fantastyczny. Daje takie satynowe błyszczące wykończenie, bez nachalnych drobinek. Ostatnio mój ulubiony rozświetlacz (pakuję go wszędzie - na powiekę, pod łuk, na kości policzkowe, a nawet do oka zamiast białej kredki, której nie lubię)
Też tak robię - poza tym, że do oka go nie daje, tylko do kącika

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie do czego służy korektor spring i peach bo mam je ale nie wiem do czego są
Jeśli dobrze kojarze, to Peach byl na cienie, ale już go nie mają. Kiedy obejrzalam kurs na Youtubie, w którym dziewczyna m.in. o maskowaniu cieni mówiła (napisałam o nim parę postów wyżej - widziałam ten film w lecie i nie wiem, czy będe miała linka, ale poszukam), to własnie owa dziewczyna mówiła, że najlepszy na cienie jest Peach, ale już go nie ma i jest Abbott's. No i zaraz poleciałam szukać Peach, nie znalazłam i wzięłam Abbotts
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora