Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 10:10   #698
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lady00 Pokaż wiadomość
No cóż Lowczyni. To nie jest akurat mój pomysł... sama mam wątpliwości co do tego zestawu. Zresztą napisanie poprzedniego postu było wynikiem owych wątpliwości. Mnie to też zdziwiło, ale na stronie pewnego salonu kosmetycznego znalazłam taką ofertę jako zabieg promocyjny polecany na jesień. Co do ceny też jest zadziwiająca, bo wcale nie jest wysoka w porównaniu do tego jaką sumę otrzymałoby się po zsumowaniu tych wszystkich zabiegów wykonywanych osobno. Bo faktycznie wtedy byłby to majątek. A tak ten zabieg ma kosztować 190zł. Węc gdyby taki zestaw zabiegów miał rację bytu, a tego właśnie nie jestem pewna, to zdecydowanie opłacałoby się go zrobić, bo 190zł to jest praktycznie cena samej mikrodermabrazji. A pytałam, bo choć wiem, na czym każdy zabieg mniej więcej polega to nie znam się szczególnie na połączeniach danych zabiegów, czyli które zabiegi połączone razem dają dobre efekty, a które połączenia mogą wręcz zaszkodzić.
Ladyoo przepraszam Cię za mój poprzedni wpis ale nie wiedziałam że to nie twój indywidualny pomysł Unikaj tego zakładu który ma tak "wspaniałą" rewelacyjną ofertę.
Ja czasem robię po mikrodermabrazji leciuteńkie oczyszczanie, ale to polega może na dociśnięciu paru miejsc, i nigdy nie nazwałabym tego oczyszczaniem.
Zdarza mi się po manualnym oczyszczaniu jeśli było mało inwazyjne zastosować peeling kawitacyjny aby doczyścić skórę.
Ale połączyuć mikro (nie wiem jaką diament czy korund) z oczyszczaniem manualny (nie napisałaś tego ale wniosek sam się nasuwa) i jeszcze peeling kawitacyjny (który nie jest niczym innym jak oczyszczaniem tylko b. delikatnym i na pewno dzięki niemu nie pozbędziemy się czarnych wągrów). To "lekka" przesada. Co do sonoforezy (czyli wtłaczanie za pomocą ultradźwięków odpowiedniego preparatu) nie mam nic przeciwko. Ale tutaj jedno pytanie czym wykonuje masaż ultradźwiękowy. Bo jeśli szpatułką to prawdę mówiąc nie widzę - poza reklama i sztucznym niby powiększaniem niby superowego zabiegu. Dlatego że kładąc pod szpatułkę ampułkę i robiąc ruchy masażu już mamy 2 w jednym. Należy też pamiętać że to nie jest tak że możemy używać ultradźwięków na ciało człowieka ile czasu chcemy. Sa ograniczenia i obawiam się że przy takiej kompozycji ten czas zostanie sporo przedłużony, co może objawiać się odwrotnymi skutkami (np. ból głowy migrenowy).

Mam nadzieję że nikogo nie zanudziłam. A i tak wspomniałam tutaj tylko o czubku góry lodowej
Życzę powodzenia w wyborze odpowiedniego salonu, w którym nie robią zabiegów na pałę i sztampowo ale też MYŚLĄ-KOJARZĄ i posiadają wiedzę

MagdaMajek ja też bym chętnie poznala nazwę tej "rewelacyjnej" maseczki bo zaoszczędziła by mi sporo pracy skoro niby tak łatwo w ciągu 15 minut pozbyć się wągrów. A u mnie cały zabieg oczyszczania twarzy trwa dobre 2-2,5 godziny i to ciężkiej pracy. Hihihihihi.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2009-11-25 o 10:14
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując