Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-25, 17:54   #4345
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
ja dzis oczywiscie kupilam pare rzeczy.Wszystko juz wisi wyprane,wiec fotki moze jutro

Obrona przesunieta na 14 grudnia Cholera a juz myslalam,ze bedzie z glowy.

Buziaki
zakupoholiczkoczekamy na zdjęcia
ale masz teraz więcej czasu do nauki, bo pisałaś, ze się jeszcze nic nie uczyłąś...

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość

nawet nie zadzwonili.
Pewnie juz kogos lepszego znalezli. nie ma się co dziwic, oferta była naparwde dobra, wiec pewnie i sporo chętnych mieli.

szkoda...powinni porozmawiać z Tobą!


idą święta. sylwester.
jezuuu jak ja nienawidze tego okresu.
nie-na-wi-dze.
zwlaszcza gdy jestem sama.
ja uwielbiam Święta, uwielbiam przystrajać dom ozdobami, uwielbiam kupowac prezenty(i je dostawać)...ale rzeczywiście, trochę melancholii mają też te Święta...nie wiem, czy was też czasami łapie znienacka taki straszny smutek w sercu, wtedy nie wiem dlaczego czuję się tak bardzo nieszczęśliwa i nagle przechodzi tak szybko, jak się pojawił.macie takie uczucie czasami?(one nie zalezy od tego,czy jestescie ogólnie szczęsliwe w zyciu czy nie)zwłaszcza dzieje się to u mnie w okresie świątecznym.może to jest jakiś zal nad przemijaniem?nad kolejnymi Swiętami?


Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość

Swieta i sylwester tez nnie sa moim ulubionym okresem... tzn swieta odzyskaly troche uroku od kiedy jest w domu siostra ale i tak za bardzo za nimi nie przepadam.
ja sylwestra też nie lubię, kojarzy mi się tylko z upływającym czasem, z tym, ze jestem znowu starsza!
kuzynka chce mnie namówić na imprezę, ale ja nie mam w ogóle nastroju do imprezowania.ten sylwester spędzę w Pierzynowie!

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
ahh coś tam nabazgrałam też, wrzuciłabym ale mam na innym komputerze skany :/
to z ilu kompów korzystasz, ha?chętnie pooglądałabym jakąś sztukę
może Amourka tez coś stworzy?
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Edytowane przez Eskadia
Czas edycji: 2009-11-25 o 17:57
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora