Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - witamy - które najlepsze ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 20:09   #12
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Cytat:
Napisane przez Karmen_22
coś odemnie.Czytam i czytam i tak Wam zazdroszcze że Wam już ten problem nie dolega,ze wam włosy nie wypadają.Ja dbam o nie jak moge,cynk łykam ,myje w delatbym szamponie,odżywke kłade i delikatnie je rozczesuje,maseczki z jajka,wczoraj ta nafta-nie potrzebnie bo włosy mam dzis jak kluski i wogóle chyba łupieżu dostalam od tej nafty/
dbam a włosy wychodzą.Wiecie ja juz przestać myslec nie moge o tym,a jak mi przychodzi głowe myć to jestem przerażaona. I tak od miesiąca,tego nigdy nie było,Loxonu na porost włosów mi sie zachciało,teraz to dopiero mam braki (((
włoski odrastają,to pociesza,pzy okazji naturalne zapuszcze ale ileż będą wychodzić stare ? Mój synek pociagnął mnie dziś lekko za włoski i bez zadnego problemu wyrwał.Mam chyba tak słabe cebulki.Kompletnie nie wiem co sie mnie przyczepiło.Tak miał działac loxon, miały cebulki zareagować,włosy słabe miały wypasc a nowe rosnąc ale ja go tydzien tylko stosowalam i tak mnie uczuliło.

po prostu mnie to martwi . Dziekuje Wam za rady,pozdrawiam.
Te Forum jest lepsze niz wizyta u dermatologa.Podejrzewam ze lekarz mi znowu powie ze mam ladne włosy i nie widzi problemu.Ja widze za to.
Ja dziś byłam u dermatologa (to co mi przepisała jest w wątku "wypadające włosy - podsumowanie" założonym przez Myszi), ale pani doktor zabroniła mi kategorycznie kupować leków typu Loxon! Loxon jest na androgenowe wypadanie włosów, skoro nie stwiedzili go u Ciebie to nie rób tego na własną rękę.
Wiem co przeżywasz i wiem, że lekarze bagatelizujący problem tylko odbierają siły. Dzisiejsza wizyta u dermatologa to nie pierwsza wizyta u lekarza tej specjalizacji z tym problemem, ale pierwsza wizyta, gdzie zostałam poważnie potraktowana.
Jeśli nie pomógł jeden lekarz, idź do nastepnego, a potem do natępnego. Nie poddawaj się!
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując