Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe trio
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-28, 11:57   #81
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ktosiu staram się
Dziękuję


Basieńko, dziękuję
Moja cera nie jest idealna, a była, jeszcze rok temu nie wiem czy to starość czy raczej cofam się wiekowo bo od kilku miesięcy mam problem z wągrami, zaskórnikami i drobnymi krostkami.
Bez makijażu rewelacyjnie nie wyglądam
Załącznik 2662656

Moja pielęgnacja na pewno sporo zmieniła pozwolę sobie wkleić listę
na dzień
Pod oczy stosuję ujędrniający krem pod oczy Mary Kay albo Intensive eye & fine line Cream Earthen Glow Minerals.
Na twarz albo krem z wysokim filtrem albo Bright&Even Cream Earthen Glow Minerals.
Jako tonik hydrolaty-oczarowy, różany, jabłkow itp. Albo robię tonik z kwasem BHA

W ciągu dnia nakładam na twarz za pomocą pędzla do podkładu puder perłowy albo mother of pearl (macica perłowa)

Twarz myję olejkiem myjącym własnoręcznie zrobionym, makijaż też nim zmywam. Zawsze na wieczór do olejku dodaję popiół wulkaniczny i masuję tym skórę przez kilka minut

na noc
pod oczy i na całą twarz stosuję własnoręcznie zrobiony koncentrat peptydowy z retinolem i liposomami. Potem pod oczy wklepuję olej z nasion malin a na twarz nakładam olej herbaciany.

Co kilka dni nakładam peeling enzymatyczny (Dermika Meritum) albo z Biochemii Urody. Maseczki-spirulina albo glinki.
W okresie jesienno-zimowym złuszczam się silnie co 4 tygodnie kwasem migdałowym.


No i nie używam praktycznie wcale tradycyjnych podkładów tylko czyste minerały
A może to właśnie te czyste minerały powodują pogorszenie sie stanu skóry?

Ja stosuję żel micelarny do zmywania apteczny / Rosaliac / oraz wode termalna Avene jako tonik i kremy w zalezności od stanu portfela - generalnie dobrze nawilżające a na wieczór z dodatkami odżywczymi. /aktualnie Liftactiv C&P. Raz na tydzien mikrodermabrazja Mary Kay. Pożegnałam sie na zawsze od paru lat z zaskórnikami, pryszczami, wągrami, plamami, aczkolwiek skóra jest nadal bardzo wrażliwa na jakies innowacje. Te czyste minerały moim zdaniem mogą własnie powodować "brudzenie" skóry, podkład Mary Kay, ten pseudomineralny - jest oczyszczony z tych szkodliwych dla skóry minerałów i mi np bardzo dobrze służy- gdyby tylko te kolory były troche fajniejsze... Dlatego na sam koniec nakładam biały Kanebo sypaniec, który ładnie wykancza koloryt i czasem dorzuce Meteorki

A makijaże jak zwykle bez zarzutu, często tez ciebie podpatruje

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2009-11-28 o 12:03
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując