Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stosowanie Diacnealu - refleksje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-31, 18:15   #133
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Sandija
Marianno ja Cię pocieszę: ja też używam kilka miesięcy i zera łuszczenia, a efekty są. Także widać nasze skóry lubią retinoidy i nie ma sie czym przejmować
Jeszcze a propos samoopalacza: no właśnie, Ty nie wyglądasz jak zebra i tak dalej, ale się nie łuszczysz. Moze niech Oliwa najpierw poogląda skórę, czy się łuszczy, czy nie, a dopiero potem spróbuje z samoopalaczem. Bo może wyjść jej coś brzydkiego jak połączy samoopalcz z łuszczeniem
Anggie u mnie na podrażnienie i wysuszenia najepiej działają dwie rzeczy:
1.) maseczka z siemienia lnianego (zalewesz je gorąco wodą, czekasz aż pacieja wsytygnie i na twarz na 15-20 min.)
2.) grubo nałożono maseczka kojąco-nawilżająca Avene - nakładasz wieczorem i nie zmywasz, już nic na nią aplikujesz.
Pozdrawiam łuszczące i niełuszczące się
Ach Sandija - wlewasz miód na me serce
To może na przyszłą zimę "uderzę" w silniejsze retinoidy

Masz rację - dopóki Oliwa nie wie jak reaguje na Diacneal to niech sobie samoopalacz odpuści...
--------
Mam do ciebie taki mały off topic - znasz tonik effaclar (tak myślę o nim a propos BHA (a raczej LHA) - orientujesz się ile % kwasiorków ten tonik zawiera? ). Chciałabym coś na rano przed filtrem - a jakikolwiek krem powoduje to, że nic więcej się nie wchłania...
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując