Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 19:24   #830
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Karma - (po) co to jest i jak się liczy :)

Cytat:
Napisane przez vretka
A mi nasuwa się pewna refleksja. Zauważyłam, że najbardziej pozytywnie na temat karmy wypowiadają się właśnie Wizażanki z największą ilością punktów oraz największą mocą dotknięcia. Może jednak bawią się nieco lepiej niż Wizażanki, które owej "mocy" nie posiadają?
Nie zostanę mam nadzieję potraktowana jak ten wyjątek, co potwierdza regułę, jeśli napiszę, że bawię się (z karmą) świetnie? A jaką mam karmę, każdy widzi .

Nie zwracam uwagi na długość karmy Wizażanek, tylko czytam, co mają do powiedzenia. Wizażanka z karmą "nowojorską" może napisać post mądry i głupi - dokładnie tak samo jak Wizażanka z jednym kwadracikiem.

Sama pomacałam Wizażanki do których czuję sympatię, które mi pomogły, których posty mnie rozśmieszyły, albo wyraźnie spodobały mi się ich poglądy. I pewnie nieraz jeszcze pomacam. Macanie kogokolwiek ze względu na to, że ma wysoką "moc" (i a nuż mi "odpacnie"?) nie przyszło mi do głowy.

Zmierzam do tego, że nie widzę żadnej patologii, ani niesprawiedliwości - która została kilkakrotnie wspomniana, nie tylko w poście Vretki, na który akurat odpowiadam.

Cytat:
Napisane przez vretka
Nie odkryję przed nikim nic nowego pisząc, że są "posty" i "POSTY". Na forum pojawiają się różne dziewczyny. Jedne piszą długie i przemyślane wypowiedzi, inne rzucą jedno zdanie i na tym się kończy. W jednym i drugim wypadku posty są nabijane. Nie chodzi mi o to, żeby się kogokolwiek czepiać, ponieważ doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że sposób pisania często zależy po prostu od charakteru. Ale dlaczego te Wizażanki, które poświęcają czas na uporządkowanie swoich myśli i umieszczenie ich na forum są "poszkodowane" w stosunku do tych nieco bardziej "spontanicznych"? Nie wydaje mi się, żeby fakt, ile ktoś ma postów miał istotny związek z umiejętnością pomagania i odpowiedniego oceniania wartościowości wypowiedzi innych Wizażanek...
Czynniki warunkujące "moc" to długość stażu, ilość postów, wielkość karmy.
Pół żartem: dobrze, że czynnikiem kolejnym (bądź zamiennikiem któregoś) nie okazała się przeciętna długość postów. Mam obawy, że wtedy trzeba byłoby posty dzielić (a nie łączyć), i mógłby wystąpić problem zdublowanej karmy, a nie - znikającej...

Pozdrawiam .
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora