Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-29, 11:21   #141
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Marka, kreator perfum, których nie lubicie/nie znacie, bo nie chcecie poznać ;)

Nie wiem dlaczego, ale mam chyba jakieś uprzedzenie do Viktor & Rolf. Nie mam ochoty zbliżać się do Flowerbombki ani do tej nowej O-Megi w paskudnym flakonie. Ani niczego innego. Nie chcę i już.

Wcześniej miałam uprzedzenie do Angela klasyka, podejrzewam, że to z powodu tabunów ludzi znających/noszących/komentujących ten zapach. Już tak mam - jak coś przyciąga uwagę ogromnej liczby osób, mnie nie pociąga, a wręcz odpycha. W każdym razie nie chciałam go wcale poznawać, a jak przy okazji się nim psiknęłam to moja reakcja była: no.. hmm.. ee.. tak.. paczula.. znam ładniejsze..
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Właściwie mam wrażenie, że jestem perfumeryjną ignorantką, nie mam pojęcia o większości marek i niewiele testowałam A w perfumeriach też czasem patrzę na te flakony jak wół na malowane wrota i z niczym/nikim ich nie kojarzę.

Oczywiście mnie to nie przeszkadza...
O, też tak mam
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując