Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Saturday night out
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-29, 16:51   #14
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: Saturday night out

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Najbardziej mnie ten fragment o oczekiwaniu na mineraly ucieszyl- jako wierna fanka proszkow ciszę się ze będziesz ich używać


A teraz do rzeczy ...




Jakaś Ty pieknaaaaaaaaaa jesteś posiadaczka mojego wymarzonego typu urody wiec nie mogę być obiektywna w ocenianiu.. Ale postaram się być twarda


Do rzeczy once again świetne,mocne oko. Niewiele osób może nosić tak wyrazisty makijaż i wyglądać tak dobrze. Ja wygladalabym jak przebieraniec-Ty promieniejesz i lsnisz.. Fajne wydanie,taki zielony smokey,drapiezny cudne policzki,tylko rozowa poswiata przeszkadza w odbiorze .. Ale wyobrażam sobie ten pośpiech przed impreza.. Wiec wybaczone
Ojjj Fregussonku! .. ja sie nie dziwie, ze jestes wielbiona na Wizazu! Dla kazdego znajdujesz tyle milych slow, ze czytajac Twoj komentarz chwilami nie dowierzam, ze to do mnie i o mnie!
Co do mineralow to podchodzilam do sprawy jak pies do jeza, jest tyle firm, tyle roznych opinii, ze doprawdy ciezko bylo mi sie zdecydowac! Zaczelam wiec od EDM (tu sprawca calego zamieszania jest ewciaa82, ktora mnie ostatecznie przekonala), wiele dobrego czytalam tez o Meow i Lumiere, i znajac zycie skoncze z cala szuflada prochow

Cytat:
Napisane przez agacio Pokaż wiadomość
SUper super super bardzo mi się podoba uwielbiam takie wyraziste makijaże do tegi idealnie dobrane kolczyki

Makijaż na imprezę idealny
Pieknie Ci dziekuje!

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Na pierwszym zdjęciu po powiększeniu bardzo przypominasz mi Dodę...

Miniaturka zdjęcia tego podobieństwa aż tak nie oddaje

Bardzo fajny, odwazny makijaż
DODA!!!!
Pierwszy raz spotykam sie z takim porownaniem... czy Ty mnie czasem nie obrazasz;D To ja sie moze powinnam tylko w miniaturkach ukazywac

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
ładnie i starannie, ale za mocno moim zdaniem
Lubie mocno dziekuje

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Mocniście.. Uwielbiam tak!
dziekuje !

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Makijaż prześliczny

Pozwoliłam sobie w prostym zabiegu w PS zmienić kolorek zdjęcia. Nie wiem jaki jest Twój naturalny odcień skóry, więc trochę na chybił trafił robiłam, ale złagodziłam ten różowy kolor. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz
Dziekuje Ci bardzo, oczywiscie nie pogniewam sie.. moj naturalny odcien karnacji to powszechnie znany i lubiany typ "blada jak sciana"
Swoaja droga za photoshopa bym sie musiala zabrac, pouczyc troche, podstawy zlapac...

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Ja tam lubię mocno Makijaż oka baaardzo mi się podoba, szkoda że buzia wyszła taka różowa... Ale oczka piękne!
Niedawno mialam grype, moze to byla swinska i mi pozostalosci na twarzy zostaly...dziekuje Ci Nonah za mily komentarz

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Wow!! Po pierwsze gratuluje odwagi, bo to makijaz mocny i z charakterem i trzeba miec jaja zeby tak sie pokazac ludziom. Wygladasz bosko!! Cudowne kolory i piekne cieniowanie, jedynie usta dalabym bardziej nude, bo troszke za rozowe(chyba,ze to wina aparatu wiec wybaczam

p.s. mam nadzieje,ze imprezka byla udana
Jest i sprawczyni zamieszania!!! Witaj Ewciu!
W Angli nie trzeba miec jaj zeby tak sie ludziom pokazac, ale na imprezie wsrod swoich rodakow to i owszem (chcialam jeszcze rzesy doklejac ale sie rozmyslilam)
Jednak te kilka komenarzy, ktore dane mi bylo uslyszec, bylo pozytywnych ,a z innymi bym sobie poradzila Usta byly jak najbardziej nude, a widac co innego... nastepnym razem przyloze sie do zdjec mocniej ( no aaalbo photoshopa naucze)

Imprezka udana, dzieki! Chociaz ja z wiekiem juz malo imprezowa jestem ,wole ze znajomymi do knajpki pojsc gdzie da sie pogadac albo w domu posiedziec z fajnym towarzystwem...
Buziak pomocniku Ty moj mineralowy
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując