Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wydawanie kasy na siebie - ile to jest normalnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-02-11, 20:10   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Wydawanie kasy na siebie - ile to jest normalnie?/Suzi:)

Suzi, wiesz co? [img]icons/icon7.gif[/img]Ja Ci powiem tak Ja mieszkam z Tygrysem, mam kota, prace, powinnam dokonczyc magisterium,wpakowałam sie w kredyt samochodowy,wynajmuję mieszkanko w Warszawie..[img]icons/icon7.gif[/img] Zarabiam srednio..full kasy z tego "srednio" wydaje na kosmetyki (wymarzone) , ksiazki,płyty CD i na ciuchy [img]icons/icon7.gif[/img]aa i na buty i na fryzjera i kosmetyczke i na karnet na basen i siłownie I dobrze mi z tym [img]icons/icon7.gif[/img]Naprawde [img]icons/icon7.gif[/img]I nie mam wyrzutów sumienia [img]icons/icon7.gif[/img] Uwazam,ze ta kasa jest moja , zarobiona ciezko (niejednokrotnie pracuje po 12,14 /dobe), zeby kupic nie jedną a kilka markowych rzeczy Mało godne polecenia postepowanie [img]icons/icon7.gif[/img] Jak odwiedzam rodziców wciaz słysze, ze jestem za chuda..[img]icons/icon12.gif[/img]Ale ..ja tak wole Dopóki nie mam dziecka (no Tygrys juz ma te prawie 30 lat [img]icons/icon12.gif[/img] to uwazam,ze nikogo nie krzywdze i nie sprawiam przykrosci , tym ze kupie sobie to co wymarzyłam, np.ulubione, nie tanie wcale perfumy..[img]icons/icon7.gif[/img] Własnie uwazam,ze jestem tego warta [img]icons/icon7.gif[/img] Sama zapracowałam , sama wydaje [img]icons/icon7.gif[/img] I dopóki od nikogo nie pożyczam, na czas płace rachunki i raty za autko, jest okI jakos sobie radze, bez wspomagania i bez wyrzutów sumienia [img]icons/icon7.gif[/img]

buziaczki i zaszalej- warto [img]icons/icon7.gif[/img]ja to okreslam mianem "dzien Oluni" [img]icons/icon12.gif[/img] zrob sobie "dzien Suzi"raz w miesiacu [img]icons/icon7.gif[/img] i tzrymaj sie cieplutko [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując