Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część X.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-02, 20:45   #10
pyskatka89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śródmieście
Wiadomości: 822
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
no to moje dzisiejsze zabiegane (od 8 do 19.30 poza domem :/) U:
Ś: owsianka (mleko kozie, płatków ok. 60g, dwie łychy twarogu, amarantus, otręby, migdały, banan)+ kawa z mlekiem smacznie. standardzik chyba, nieprawdaż ?

IIŚ: pół wieśniaka+ danonek malinowy+ migdały, łyżeczka masła orzechowego, kilka laskowych, wiórki kokosowe trzeba było cały wieśniak dać ciekawa mieszanka, fajnie i zdrowo, nnkt są.

IIIŚ: dwie kromki pełnoziarnistego ze słonecznikiem+ ser żółty, mintaj gotowany, rzodkiewki super, choć dorzuciłabym warzywko jeszcze jakies... masełko było ?

O: kasza jaglana+ mintaj gotowany w przyprawach+ pomidor z przyprawami jestem na tak

K: jajko sadzone z żółtym serem+ pół wieśniaka z pomidorem

troche mało dzisiaj wyszło, ale ani czasu, ani środków... chyba nie ma tragedii, niee?
śliszniaśnie, tylko jakoś mało urozmaicone pod względem warzyw mi się wydaje...
ale ja mam na ich punkcie hopla, wiec może tylko tak mi się wydaje

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
U/R

1. 4 łyżki płatków żytnich i ryżowych na jogurcie z bananem + rodzynki, orzechy, pestki dyni, słonecznika, siemie jogurt owocowy / naturalny? duży / mały ? Ale smacznie i pożywnie.
2. Grahamka z ziarnami z masłem i pomidorem, jabłko łe, nie cierpię kanapki z samym pomidorem ;p Jakiś serek, wędlinka, hm ?
3. Talerz zupy-kremu z brokułów z zielonym groszkiem, marchewką i kaszą gryczaną,
pół fileta z kurczaka, makaron durum ładnie, zdrowo, kolorowo
---5 godzin zajęć---
4. 3 kromki chlebka pszennego pełnoziarnistego: z filetem z indyka, polędwicą z kurczaka i ogórkiem
parę łyżek wieśniaczka 3%

I jak się podoba?
ładnie, ale nnkt maławo... no chyba, że kurak na oliwie był
jeśli na R, to zamieniłabym kolacyjkę, na bardziej białkową. Ogólnie chyba troszkę mało nabiału jest... może jakiś twaróg, albo wiejski cały ?
__________________
Your future starts today, not tomorrow.

najtrudniej być piękną dla siebie.
ot tak.
pyskatka89 jest offline Zgłoś do moderatora