Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stosowanie Diacnealu - refleksje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-02, 09:46   #143
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V
Hej Dziewczyny.

Wracając do tematu wątku, chciałam zdać raport. Podrażnienie na terenach podocznych opanowałam i zaleczyłam wspominanym wcześniej TokovitemE - dla mnie rewelacja. Jeczsze nigdy nie mialam tak mieciutkiej i "wypoczetej" skóry pod oczami. Wobec powyższego postanawiam wprowadzic Tokovit na stale do zewnetrznej ielegnacji, np raz w tyg jako maska pod oczy. Dla mnie bomba [nie migruje, nie szczypala mnie i nie zapchala].

Wobec braku jakichkolwiek syptomów podraznienia/ luszczenai na reszcie twarzy wprowadzam jeszcze kwasy BHA - kupilam krem LRP EffaclarK. Z tego co wyczytalam ma on 1,5%LHA, czyli jest delikatny.

Bede raportować

___________

Off Topic: Czy ktoras z Was słyszala o firmie/produkcie o nazwie Nanocząsteczki?? Poszukuje czegoś takiego:

Nanocząsteczki-koenzym Q10 20 ml
Pielęgnują i chronią skórę dojrzałą

skład: Aqua, Caprylic-Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Glycerin, Alcohol denat., Sorbitol, Lecithin, Xanthan Gum, Ubiguinone


Przepuscilam przez google, ale nic sensownego nie znalazlam.
Mam to samo pytanie co Choco, kiedy stosujesz Effaclar K? Oraz ile za niego zapłaciłaś, ponieważ u mnie jest dość drogi i zastanawiam się, czy czasem nie zamówić przez Internet?

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując