Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Meridianki łączmy się!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-03, 17:15   #3456
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Meridianki łączmy się!

[QUOTE=szpurka;15644819]to bardzo się cieszę,że poczułaś się lepiej dzięki mnie
ja też wiem jak to jest czuć się źle sama ze swoim ciałem, ale mam nadzieje,że ten okres w moim życiu już jest za mna, chociąż bywają gorsze dni kiedy mam ochote zmienić swoją twarz
próbowałaś diety south beach? ja zaczęłam ponad rok temu i do tej pory trzymam się jej zasad i nie mam efektu jojo, teraz dodatkowo nie mogę jeść, bo mam aparat na zębach...dopiero zaczynam nosić
mykam już, bo w pracy jestem i będę do 21
do wieczora[/QUOTE
-----------------------------------------------------------------
Nic nie słyszałam o tej diecie ale zaraz poszperam sobie w necie.
Co do aparatu to bardzo dobrze cię rozumiem bo ja kożystając z okazji zrobiłam sobie porcelanowe koronki na wszystkich zębach.Myślałam,że mi to pomoże w diecie ale niestety nie.Przynajmniej uśmiech mam ładny
Aparat w moim wieku już mi niestety nie pomoże ale wiem jak to boli bo moja siostra ma.
Pozdrowionka i miłej pracy
----------------------------------------------------------------
Cytat:
Napisane przez JL80 Pokaż wiadomość
Myslałam zupełnie tak jak Ty całe życie ważyłam 47kg a doszłam do 73,5 dzisiaj waże 56,9 dążę do 53kg i naprawde da się, nie biore meridii stosuje diete MŻ+WR a co do fałd skóry na brzuchu po ciążach - masakra była u mnie. Miałam takie fałdy że majtki same zawijały mi się pod spód a teraz ćwicze od 13 sierpnia i fajde mam naprawde małą w porównaniu do niektórych diewczyn które nawet dziecka nie urodziły oczywiście stosuje jeszcze kremy + ćwiczenia i z dnia na dzień jest coraz lepiej ale trzeba być wytrwałym

Trzymam kciuki i powodzenia
----------------------------------------------------------

Jak ci się udało tego dokonać i w jakim czasie?
Mnie się wydaje,że waga zatrzymała się i ani kroku.
u mnie stwierdzono po trzecim dziecku rozszczep mięsni brzucha i nic mi nie pomoże.cwiczyć bardzo lubię i jak mogę to idę na siłownię ale przy moich bąblach to nic pewnego.
Cieszę się,że będę miała tą operację brzucha bo powiedzieli mi,że będą mogli trochę wymodelowac mi sylwetkę.A co tam jak szaleć to szaleć.
Dzisiaj dowiedziałam się,że przy tej operacji traci się nawet do 6-u kg.
Czekam jeszcze tylko na odpowiedz z kliniki i w czerwcu siuuuup

---------------------------------------------------------------
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując