Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-04, 12:17   #1716
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Didier Pokaż wiadomość

acha, to ja sprobuje z jajek i maki ale co ugotowac czy surowy klasc bo jak robilam "normalna" lasagne z makaronowych platow to nie gotowalam ich chociaz niektorzy obgotowuja
jezeli dasz surowy makaron to bedziesz potrzebowac sporo plynu (sosu) aby sie ugotowal. Obgotowany wczesniej bedzie pewnei lepszy tylko nei wiem jakon sie w samym gotowaniu zachowa, aby sie nie rozwalal. Moze zrob po prostu troche rzadszy sos pomidorowy aby mialo co w makaron wsiaknac

Cytat:
Napisane przez gk7 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanko do Wiolqn oraz do dziewczyn, które stosują białko w proszku serwatkowe. Mam zamiar sobie sprawić, ale mam obawy czy nie przybędzie mi za dużo mięśni po tym, bo to głównie dla siłaczy produkt. A ja mam skłonności do nabierania masy mięśniowej i dlatego pytam. Bo to by była niezła alternatywa dla koktailu proteinowego i chyba do naleśników to dodajecie? Ja wypatrzyłam białko Ostrowii wiaderko 1800g za 62,80zł. Cena chyba niezła. Piszcie dziewczyny co wy na to, bo nie wiem czy zamawiać. Buźka
bialko serwatkowe nie jest tylko dla silaczy. Jest swietnym uzupelnieniem dla aktywnych osob. Ja je stosuje odkad zaczelam biegac.
Upewnij sie tylko ze sklad takiego proszku to przynajmniej 96% bialka. silacze raczej strosuja koktajle na mase czyli pol na pol wegle z bialkiem lub nawet przewazajace weglowodany .
Bialko serwatkowe jest latwo przyswajalne, syci na dlugo i jezeli nie bedziesz spedzac godzin an ciwczeniach z bardzo dyzum obciazeniem to miesnie Pudzianowe ci nie wyskocza.

ja je dodaje do ciastek zamiast skrobii kuku, a jak bylam u Lanki to zrobila na nim nalesniki (jak dobrze widzialam to byl tylko proszek, jajka i mleko) i byly pyszne
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora