Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - smaczny.wizaz.pl - beta testy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-04, 19:04   #19
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Cytat:
Napisane przez anulka anulka Pokaż wiadomość
Zlosliwcu, a odpowiesz mi na moj priv na temat emotikonów? Jesli to nie problem oczywiscie
Nie znalazłam wątku gdzie mzna wpisywac sugestie na tematy inne niz smaczny wizaż, dlatego pisze tu.
temat emotikonów jest zamknięty

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Ja juz mam uwage.
Brakuje mi funkcji edycji przepisu (przynajmniej ja takowej nie znalalzlam). Poza tym program sam jakims sposobem dodal od siebie jeden skladnik, ktorego w przepisie normalnie nie ma. Nie wiem jak on tam sie znalazl. Nie dodalo mi tez zdjecia. Najpierw pojawilo sie info, ze fotka za mala, gdy za drugim razem dodalam juz poprawiona to w osatecznej wersji przepisu nie znalazla sie w wiadomym miejscu.
Edycji po zgłoszeniu nie ma w systemie, nie jest to przewidziane i zaprojektowane. Identycznie jak kosmetyk w KWC.

Odnośnie:
- składnika, to możliwe, że miałaś wpisane w pole składnika literkę "a" - agrest jest pierwszym składnikiem na A - i program podpowiedział ten składnik
- zdjęcia, to bardzo dziwne. Prześlij mi kopię tego zdjęcia na zlosliwiec@wizaz.pl proszę, przyjrzę się temu bliżej.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora