Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-04, 22:11   #1736
stozynka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 467
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość

A w piekarniku siedzi "Marchewkowy Potwór" i pachnie mi już niesamowicie, mmmmmmmm... Mam nadzieję, że się uda bo trochę rzadkie ciasto wyszło, no ale pierwsze koty za płoty
Jutro znów muszę muffinkowy chlebek wymodzić bo jeden już zjadłam -podzieliłam na 4 porcje (na 4 dni) i część zamroziłam -po rozmrożeniu nawet całkiem niezły był. Brałam sobie kanapki do pracy i sernik. Teraz będę mieć "potwora" na jakieś 2 dni, więc na przyszły tydzień znowu wypadało by coś dobrego upiec sobie. Może tym razem piernik?


Hmmm, "potwór" wyszedł dziwny w smaku chyba za sprawą melasy. Następnym razem spróbuję ze słodzikiem.
Kupując dziś skrobię kuku wzięłam na spróbowanie melasę. Do wyboru miałam buraczaną i trzcinową - wzięłam tę drugą. Dziwna w smaku jest - słodka ale gorzkawa , no i ma swój specyficzny smak. I nie musiałam jej w niczym rozpuszczać bo jest w konsystencji lejącego miodu.

Ja z Tobą porozmawiam Też mam w planach marchewkowego POTWORA tylko nie mam pojęcia kiedy go zrobię...powiedz mi ile czasu Ci to zajęło? chciałabym wziąć się za niego jutro...ale pracuję do 20 i w niedziele też idę do pracy i nie chciałabym się zbyt długo babrać w kuchni aaa wogóle to zapomniałam się pochwalić że dostałam taką fajna pracę na weekendy w sklepie z kosmetykami takiej francuskiej firmy L'occitane-niestety tylko na grudzień, ale i tak jestem bardzo zadowolona bo mega dbaja o pracowników Dostałam już nawet prezent świąteczny od firmy w postaci bonu na zakupy za 250zl nigdy nie dostałam prezentu od pracodawcy

Się rozpisałam nie na temat ale musiałam się pochwalić
__________________
Było - 60 kg
Jest - 55,2

Anything that’s worth having is sure enough worth fighting for !
stozynka44 jest offline Zgłoś do moderatora