Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Róże, rozświetlacze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-08, 20:22   #3253
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Właśnie a nie marne 10% od czasu do czasu Z tych Shimmerów Diora Rose jednak wydaje mi się taki najmniej mój... W wiosennej dojdą dwa rozświetlacze- odcień różu i brzoskwini. To chyba następcy Shimmerków
wlasnie sliczne sa te nowe rozswietlacze bede musiala je wymacac zeby sprawdzic jak wygladaja. Rozowych w sumie jako tako nie potrzebuje, ale ten drugi moze byc ciekawy

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
Powiedz mi jak kupujesz te rozświetlacze Elfa, czy oni wysyłają do Polski? czy są organizowane jakieś wspólne zakupy?
i czy ten Elf o którym piszesz to jest to o czym ja myśle: http://www.eyeslipsface.com/home
jest watek o zakupach na ELF cosmetics, nawet ostatnio ja robilam takie zbiorowe zamowienie teraz tez ma byc robionewysylaja spokojnie do PL, niestety nie wiem o jakim rozswietlaczu myslisz bo nie wyskoczylo

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w lipcu 2007 roku kupiłam sobie róż Bourjois nr 95 rose de Jaspe czyli mam go niemal 2,5 roku!I tu moje pytanie czy on jeszcze jest dobry??Zdążyłam zużyć jedynie "górkę"czyli róż jest jeszcze niemal cały przy codziennym stosowaniu.Po pomalowaniu kolor jest raczej ciągle ten sam,aczkolwiek zauważyłam,ze musze kilka razy wiecej pociągnąc żeby miec intensywniejszy odcień.
Jakie macie doświadczenia z tym różem?Czy po 2,5 roku stosowania jest jeszcze dobry??
eee spokojnie mozesz go uzywac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując