Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Oddam szybko: ARMANI, KENZO, GUCCI, CLINIQUE I INNE
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-09, 20:19   #1
blueflower
Wtajemniczenie
 
Avatar blueflower
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 714
Przekupka: 104 pkt / 100% pozyt.

Oddam szybko: ARMANI, KENZO, GUCCI, CLINIQUE I INNE


Z powodu wyjazdu zamykam wątek.

Życzę wszystkim Wizażankom zdrowych i radosnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności i samych udanych wymianek w Nowym Roku


Witam wszystkie Wizażanki


Oto co mam do oddania (wynik jesiennych porządków):

Dokładka:
- Cacharel Amor Tentation - ciut ponad 20 ml z 30, z kartonikiem (za coś wyjątkowego)
- spora - ok. 6-7ml odlewka Lancome Hypnoze Sheer, z atomizerkiem
- miniaturka Ferre, klasyczna, raz przetestowana
- próbki przetestowane raz czy dwa (na zdjęciu)

Perfumy:
  • Gucci Eau de Parfum II - 100ml (zużycie niewielkie, ok. 10 ml)
perfumy dostałam od znajomego, z zagranicy, jako tester;
niestety nie mam pewności do oryginalności, nalepka na spodzie buteleczki jest, ale brak numerów seryjnych (?)
zamieszczam zdjęcie spodu butelki, buteleczka jest leciutko wyszczerbiona w lewym górnym rogu (nie ma to żadnego wpływu, gdyż butelka jest ciężka i z grubego szkła);
zapach jest raczej trwały (na apaszce wytrzymał kilka dni)
UWAGA!!! aGA79 zainspirowała mnie do poszukiwań dostępnych pojemności w Internecie i chyba ma rację - jako 100 jest tylko dezodorant,
a więc perfumy nie są oryginalne (choć na pierwszy rzut oka wydają się być) - ponieważ i tak ich nie używam oddam za drobiazg - jakąś inną wodę w mniejszej pojemności lub odlewkę
  • Armani Emporio She Night - 50 ml (zużycie kilka ml) - Gosia197
Perfumy dostałam w zeszłym roku zimą, użyłam kilka razy i właśnie odkryłam je w swojej zimowej torebce (przeleżały w niej od marca),
oryginalne w 100%, niestety buteleczka ma drobne zarysowania (właśnie od noszenia w torebce)
  • Kenzo L'eau par Kenzo Indigo - 10 ml (zużycie jak na zdjęciu)
miniaturka oryginalna, w sam raz do przetestowania - pwędrował do oolong

Makijaż
  • Clinique - paletka do makijażu, cienie: beż i mocny brąz z drobinkami (używane, zużycie ok. 10-30%, więcej jasnego), róż - praktycznie przetestowany, pędzele nowy nieużywany, pacynka - umyta;
  • Shiseido - podwójny róż w kolorze Brown, zużycie ok. 40, max. 50%, bardzo delikatny, daje subtelny efekt, w ciepłej tonacji, bardzo wydajny - powędrował do Gosia197
  • Max Factor - Lasting Performance, kolor 105 Soft Beige, poj. 35 ml, nowy (kupiony w tym miesiącu) i świeży, zaledwie raz użyty (niestety źle dobrałam kolor) - Magdama1
  • Rimmel - Lasting Finish, mineral enriched, kolor 201 (classic beige), poj. 30 ml, zostało ok. 20 ml (kupiony na początku wakacji br.)
  • Oriflame - Air Soft Powder - kolor Light, 12g (pozostała połowa), ważny do 06.2011;
Pielęgnacja
  • Eluage - kremiki firmy Avene, trzy próbki (do twarzy, pod oczy i miejscowy wypełniacz zmarszczek), nowe - Gosia197
  • Lancome-Hydra Zen - próbka nowa, poj. 5ml
  • Nuxe - Nirvasensque - 4X 2 ml

Zapraszam do wymianki.

Mój inny wątek TOREBKI

W chwili obecnej sama nie wiem, co by mi się przydało, a więc czekam na propozycje

Edytowane przez blueflower
Czas edycji: 2009-12-20 o 21:16
blueflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując