Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część X.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-10, 08:55   #539
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
R
śniadanie:
trzy łyżki musli z lubelli; mleko 3,2% kiepskie śniadanie. To musli zapewne ma dużo cukru i różnych sztuczności. ..zamien na owsiankę. Dodaj owoc i dobrze by było serek biały.
drugie śniadanie:
30 g herbatników; jogurt biszkoptowy danone; kawa latte z łyżeczką cukru same węgle...nie nadaje się na R
obiad:
120 g kurczaka; warzywa na patelnie z hortexu; kawa z mlekiem i łyżeczką cukru wyrzuć cukier dodaj trochę węgli złożonych.
kolacja:
jogurt naturalny z wkrojoną połową mandarynki, połową kiwi i połową jabłka na R nie jadamy owoców w 2 części dnia, jogurt nat. zamień na ser biały.
Mało NNKT
sama nie wiem jak mam to oceniać.
Słabo. Poczytaj o [prawidłowej diecie.

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
U
  1. płatki tropikalne fitella,z mlekiem 0,5%,wieśniak ze szczypiorkiem 150 g Ja jak zwykle radzę wywalić tą fitellę. Poczytaj jej skład..to wcale nie jest zdrowe. Nawet na U nie polecam.
  2. kanapka razowca z szynką,serem żółtym,sałatą,pomidorem,m ajonezem,jajko niespodzianka,jabłko ładnie
  3. kabanos,miska zupy fasolowej-dość spora ładnie bo białko w fasolce, a jakby był w niej jeszcze kurczak albo indyk to w ogole super
  4. naleśnik z soczewicą,kapka keczupu do tego...mmm pycha
  5. jajko na miękko,pomidor z jogurtem nat.,2 kromki pieczywa z czosnkiem (na ciepło) ładnie
możecie ocenić???
Jak wyżej. Do tego przydałyby się jeszcze jakieś orzeszki.

Cytat:
Napisane przez kalcia0 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze R, troche mnie zmoglo na wieczor

S: owsianka na mleku 0.5% z dwoma lyzkami ryzu, cynamonem i mala lyzeczka miodu Brak białka. Pewnie ryż biały..na R nie do końca trafiony wybór.
SII: serek wiejski lekki ze szczypiorkiem, jedna kromka pieczywa chrupkiego, kiwi Chrupkie out. Ten wiejski dodałabym do śniadania. Zresztą kiwi też. Tu wsunęłabym jakąś kanapkę z rybą lub wedliną z warzywami.
O: krupnik z miesem indyka, kapustka z marchewka i jablkiem OK
(cwiczenia: 20min marszu + brzuszki, wyciaganie, wykopy i takie tam)
P: duzy plaster wedliny, garstka orzechow, ogorek kiszony na zagryche nie jedz orzechów zaraz po treningu. To tłuszcze. Schrup raczej do kolacji. Wędlina rozumim chuda i było jej ze 100g
K: jajecznica z 2 jajek na lyzeczce oliwie z oliwek + pomidor ze szczypiorkiem, cebulka, pieprzem, no i banan hahah banan out, na R ograniczaj , a jak masz ogromną ochotę to tylko do śniadania
jw
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora