Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Łódź
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-12, 20:41   #74
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez anne_432 Pokaż wiadomość
Rita77,
ja korzystam z tego salonu 0d 9 lat, generalnie uwielbiam tam chodzić, choć ostatnio co wizytę płacę o 50 zł więcej (ostatnia kwota 250) Zawsze farbuję i obcinam. Mogę spokojnie polecić ten salon, obcinali mnie wlaściwie wszyscy fryzjerzy tam, każdy robi to bardzo dobrze. Ale nie masz tam za dużo do gadania o swojej wizji fryzury, po prostu Staś coś wymyśli i tyle właśnie dlatego ostatnio myślę nad zmianę, mam długie włosy i od kilku miesięcy próbuję je obciąć, niestety dyskusje zawsze kończą się długimi włosami. A wcześniej obcinali mnie na krótko :/

Dziekuje Ci Kochana za odpowiedz
Mam pietra, bo od 8 lat chodze do tej samej fryzjerki. Zachcialo mi sie zmian, bo mam wrazenie, ze z tym balejazem, ktory mi robi(chociaz jest on bardzo staranny) wygladam juz troche niemodnie, a mam ochote na cos troche innego, jakies refleksy. Jezeli chodzi o strzyzenie to ja sie nie dam sciac, mam dlugie wlosy od dawna i chyba na sile mi nie obetna. Poki co zapisalam sie do pani Asi, chociaz nawet nie wiem jak wyglada, mam nadzieje, ze nie stchorze.
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując