Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-15, 20:32   #773
ElGatoVerde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez alechandra Pokaż wiadomość
Ej słuchajcie mam taki mały problem. Jestem po pierwszysm ringu i cały czas przez 3 tygodnie miałam krwawienie (do tej pory mam). I tak sie teraz zastanawiam, jak poznać krwawienie z odstawienia. Ono będzie tak samo bolesne jak normalny okres (bo normalne mam okropne)?
Droga Alechandro,

Ja po pierwszym krążku cały czas miałam brązowe plamienie aż do następnego okresu, i to czasem nawet spodnie mi poplamiło. Po drugim krążku już nic takiego nie wystąpiło u mnie. Jestem z krążka bardzo zadowolona i partnerowi nie przeszkadza. W czwartek zakładam już trzeci


Przy okazji jak już piszę chciałabym zbagatelizować pewną często pojawiającą się plotkę dotyczącą hormonów Otóż hormony nie powodowały, nie powodują i nie będą powodować tycia. Wiem to od swojego ginekologa i przekonałam się na własnej skórze. Bardzo bałam się tego skutku ubocznego bo naczytałam się bzdur w internecie. Owszem hormony powodują wzrost apetytu, automatycznie zaczynamy więcej jeść i tyjemy. Wystarczy się trochę kontrolować i waga będzie w normie
Przy wzroście 162 cm ważę 50 kg i od dwóch miesięcy nie przytyłam ani kilograma
ElGatoVerde jest offline Zgłoś do moderatora