Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-15, 23:17   #2273
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Pierwszy raz-naprawdę straszny?

Cytat:
Napisane przez kasieczka2 Pokaż wiadomość
Dziękuję wam za dotychczasowe odpowiedzi.
Kocham go z całej siły i czuję ,to pożądanie.Raz tylko zapytał czy jestem gotowa.Ja opowiedziałam ,że ''chyba tak'' (przyznam ,że bardzo niechętnie).Wtedy on powiedział ,że to rzeczywiście za szybko.Jest wyrozumiały i wciąż na mnie czeka.W sumie to minął miesiąc od tej rozmowy...Ale coraz bardziej podchodzę do tego poważnie,zastanawiam się.

Agatin-K ,myślę ,że w moim przypadku jest nieco inaczej.My się kochamy i wydaję mi się ,że oboje tego chcemy.Moim zdaniem nie pożałuję tego.Najgorzej będzie się tylko przełamać przed całkowitym ''ujawnieniem się''-jeśli mogę to tak nazwać...

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

CytrynowaPannica,dziękuję za te rady.
Wydaję mi się ,że masz całkowitą rację.Może rzeczywiście powinnam jeszcze poczekać.Nikt nas nie goni,dokładnie.
U ginekologa jeszcze niestety nie byłam.A więc czas go odwiedzić.

Mamy się poznawać? Mam nadzieję ,że chociaż trochę będziemy w tych sprawach doświadczeni.Na początek-porozmawiam z nim.Często gdy leżymy na łóżku,przytulamy się i tak dalej ,mam ochotę już zacząć "ten" temat...Jednak zawsze musi mi coś stanąć na drodze...
w związku z pogrubionym - radzę zaczekać.
zamiast zaczynać "ten temat" pocałuj go. poznawajcie się. na luzie, bez pośpiechu. nie rób jednak niczego wbrew sobie i nie wahaj się przed powiedzeniem STOP, kiedy zrobi coś, co Ci nie odpowiada. rozmawiajcie.

i koniecznie idź do ginekologa
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora