Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-03-12, 09:09   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818

Czy w przyszłości KW to powinien być sklepem intern.?


Drogie Wizażanki
Stawiam to pytanko, ale zaznaczam, że jest to na razie czysta teoria. I jeśli już, to daleeeka przyszłość.
Pomysłodawcą tego jest Drogi Zło [img]icons/icon7.gif[/img] Już od jakiegoś czasu prowadzę rozmowy i dyskusje z nim na ten temat.

Ale jestem przede wszystkim ciekawa Waszych opinii na ten temat. Są one dla mnie najważniejsze. Co sądzicie o tym pomyśle?

Zaznaczam jedynie, że katalog i możliwość ocen pozostałyby bez zmian. I ewentualnie czekam na otwarcie granic po wejściu unii. Wtedy wszystkie zagraniczne kosmetyki będą dużo tańsza [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam gorąco i proszę o szczerą opinię, bo w końcu to Wy macie być ewentualnymi przyszłymi klientkami [img]icons/icon10.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując