Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spotkania Wielkopolanek :) odc.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-18, 08:34   #4492
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nafie współczuję Ci serdecznie naprawdę ja z moim Damianem mieszkamy od prawie 1,5 roku że tak to nazwę cały czas prędzej było to pomieszkiwanie bo ja to trochę posiedziałam u niego troszkę do domku pojechałam teraz jest tak że mieszkamy razem u niego i do mnie jeździmy na weekendy czy jadę do domu wtedy gdy jest taka potrzeba więc doskonale Cię rozumiem choć nie mam konfliktów z przyszłymi teściami nie powiem żeby było łatwo i trzymam kciuki za Ciebie i za wasz remoncik abyście szybko poszli na swoje bo tak najlepiej. My na wiosnę mamy mieć remont i górę mamy mieć my a Damiana rodzicie dół z jednej strony fajnie bo będziemy mogli robić co nam się podoba i nikt nie będzie się wtrącał ... chyba ? ;-)
Nafie pociesz się tym że masz prace że masz do kogo wyjść ja praktycznie siedzę w domu i się nudzę nie mam pracy ostatnio chciałam iść do Urzędu Pracy to im moje studia nie pasowały ;-( i tak siedzę od czasu do czasu pójdę do jakiejś koleżanki no ale ile mogę u nich siedzieć i moje rozrywki to fryzjer kosmetyczka zakupy ... choć nie powiem ale nudne to już się staje
Nieraz mam depresje jak jadę do domku i po np. weekendzie mam wracać tutaj do tż domu to po drodze ryczę mu jest przykro no ale wiadomo nie swój dom to się człowiek nigdy do końca nie odstresuje każdy ma inne nawyki ... teraz aż zazdroszczę Damiana siostrze bo ma swoją chatkę obok mieszka sama robić co chce i ma święty spokój ja. Tż powtarza że co mi przeszkadza że jego rodzicie się przecież nie wtrącają a ja mu odpowiadam że to nie chodzi o to ale np. chce polatać w piżamie albo w gaciach po chacie ;-) no ale pomimo wszystkiego ja nie mam na co narzekać bo naprawdę mam tu dobrze ale zawsze jest jakieś ale
A tobie Nafi życzę wytrwałości i przymykaj oko na wszystko mniej stresu a będzie Ci łatwiej

My w środę byliśmy na zakupach świątecznych i kupiliśmy parę prezent ów w sumie wszystkie i w ciągu 3 godzin od 11 do 14 na Malcie spokój jak w normalny dzień dla jednych rodziców odtwarzacz bluray i płyty z filmami, siostra tż perfum, mama komplet z apartu kolczyki łańcuszek i zawieszka srebrne, tato sweterek i jeszcze cieple skarpetki mu dokupię A ja dostałam od D. złote charmsy i dwie zawieszki bardzo się cieszę bo kiedyś mu pokazywałam że jakby nie wiedział to ma mi to sprezentować to jak pojechaliśmy to kazał mi sobie wybrać
No i teraz to już byle do świąt a później sylwester i znowu cały rok szybko zleci
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora