Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-18, 16:20   #3424
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
mam nadzieje ze moge sie tu u Was zahaczyc, pomimo tego ze zadna ze mnie weteranka. Podczytuje sobie Wasz watek po cichu, ale chcialam tez z siebie wyrzucic co mnie gryzie i martwi. Staramy sie z mezem o dziecko od sierpnia, do tej pory nic, 3 tyg temu bylam u ginekologa i... brak owulacji, dwa niepekniete pecherzyki w 19 dniu cyklu. Ginekolog wyslala mnie na badania TSH i ft4, po wynikach - ft4 w normie, TSH podwyzszone, jednak wedlug lekarzy tutaj w Szwecji to nic nie szkodzi jezeli sam hormon jest w normie. Troche mnie to podlamalo, w koncu mam dopiero 23 lata, tabletki antykoncepcyjne bralam przez niecale 3 lata, ale najwyrazniej cos jest nie tak.. wczoraj pobrali mi krew zeby zbadac zawartosc pozostalych hormonow, wyniki za tydzien a ja cala w nerwach
Witamy u Nas
weteranka nie weteranka z nami możesz zawsze pogadać faktycznie poczekaj na resztę wyników i wtedy może coś więcej |Ci wyjdzie. mi też pęcherzyki nie pękały i dostawałam ovitrelle zastrzyk który powodował pękanie pęcherzy. Ale u mnie dodatkowo Endo nie chce mnie słuchać. Wszytko będzie dobrze Każda z nas się wreszcie doczeka swojego bobasa

Pomidora czemu się nie odzywasz co u Ciebie?
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora