Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-18, 22:16   #3434
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Lena pije ładnie! dołek GONE!
oooo, kiecka na sylwestra....no u nas w tym roku będzie pyjama party w domku hihihi....
To najważniejsze , troszku pomarudzić musiała, jak to kobietka.
Sukienka zakupiona, to mój pierwszy bal z mężem, zwykle siedzieliśmy w domu.
Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
A tu ode mnie brzusiowy fluidek na potwierdzenie cudów Bazylko specjalnie dla Ciebie
Olivko, przepięknie wyglądasz .
Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Kropka jadę dzisiaj do schroniska
Coralady jak tam kicia???? Pisałam Ci wcześniej o kotkach, bo mam 1 adoptowanego i kociaka i psiaka, ale chyba ominęłaś
Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem po monitorze i nie za dobrze Tzn Endo urosło do 8mm więc nieźle bo miałam zawsze 3-4 mm. Ale pęcherzyki za małe są tak twierdzi pani Dr. W pierwszym cyklu na lekach brałam CLo i pęcherzyk urósł do 26 mm ale endo było za małe. Teraz brałam Clo i Estreve i urosło endo. Więc pani Dr stwierdziła że w peztszłym miesiącu podwoi mi dawkę Clo i dalej mam stosowac Estreve i mam być dobrej mysli. Mówi mi że jajniki pracuja i że trzeba je tylko wesprzec. Ja nie spisuje na straty tego cyklu ciagle wierzę bo anóż mozę jakis pęcherzy peknie miłą największy chyba 14 mm. Więc staranek ciąg dalszy i jak coś to czekamy na @ która powinna przyjśćc 30.12. jak przyjdzie to 7 dnia cyklu u niej i monitorujemy dalej . Nie załamuje się będę walczyć nie będę płakać.
Ilonko, nie załamuj się, nie wolno. Dobrze, że jesteś pod obserwacją lekarza, dzięki temu będzie mógł dobrać odpowiednie proporcje odpowiednich leków. A potem hop i dzidzia.
Poza tym pamiętaj - cuda się zdarzają....
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
tak ??
Taaaaaaaak.
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
On nie taki lecący. Ciągle nad linią.

Zrób test ponownie, please.
Czy Ty masz na Nią jakiś wpływ, chociażby telepatyczny ? Mnie ręce opadają .

W kwestii wieku - jak zaczęliśmy się starać, to 'wpadła' siostra mojego męża - wiek 38 lat, pierwsze dziecko, brak 1 jajnika. Nie mogła uwierzyć w swój cud , zwłaszcza, że okazał się podwójny .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora