Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-19, 10:40   #3443
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Deysi32 Pokaż wiadomość
Czesc. Dlugo sie nie nacieszylam jak zreszta juz trzeci raz Dwie kreski radosc Po paru dniach rano budze sie a tu zero objawow ciazy ,zanikl bol piersi, brzuch juz nie jest wzdety Do lekarza biegiem a ten ze jak nie krwawie to spokojnie wszystko jest ok.Wieczorem bol chwycil mnie brzucha nie mocny ale byl,bylam na pogotowiu i na poniedzialek mam miec usg(w anglii ciezko z tym ) Dzisiaj wstalam i mowie do mojego narzeczonego choc sie pokochamy (myslalam ze cos sie stanie a tu nic) ,poszlam do lazienki zrobilam test i od razu dwie kreski mi wyskoczyly .Do czego zmierzam powiedzcie mi jak dlugo jesli nie jestem w ciazy bedzie mi wychodzil test pozytywnie ?? A no zapomnialam napisac ze nie krwawei w ogole. Pomozcie mi bo nie wiem co myslec o tym

a moze ty jestes dalej w ciazy... bol brzusia moze sie zdazac i nie zawsze jest to cos zlego... moze np macica sie rozciagac a ty odczuwasz to jako bol, a objawy tez moga byc mniej nasilone
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora