Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze książkowe grzechy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-19, 14:11   #2782
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A ja napadłam wczoraj na dostawę w taniej książce. Łupy poniżej. Na zdjęciu też "Tajemnica domu Arandów", którą wcześniej zapomniałam wrzucić do wątku. A jak na ironię, tyle mi ostatnio książek poprzybywało, a zupełnie nie mam siły ani ich czytać, ani recenzować
Świetne książki
U mnie też otworzył się róg obfitości książkowej. Czytam ostatnio powoli, bo za dużo rzeczy mnie odrywa od lektury.
No i jeszcze opamiętałam się, że wyzwanie peryferyjne kończy się 21.12 a nie jak sądziłam 31.12 i teraz mi smutno, bo na pewno nie zdążę w terminie ze Stambułem Pamuka Specjalnie zostawiłam sobie tę książkę na okres świąteczny.

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Wow, Sarah Waters w taniej książce? Nieźle
U mnie już w wakacje była w taniej książce.
Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
dziwię się zawsze że tak dużo osób narzeka, że im przesyłki z empiku długo idą. ja jak kliknęłam książkę we wtorek to w czwartek rano już była. czasem też jak np. zamawiam coś co ma czas oczekiwania kilka tygodni to ten czas jest dużo krótszy.
Moje zamówienia też już wszystkie zrealizowane (muszę jeszcze odebrać 4 książki). Czasem zamawiam u nich zagraniczne pozycje i zawsze do odbioru były dużo wcześniej niż określał przewidywany czas dostawy. Ja nie narzekam
droga A jest offline Zgłoś do moderatora