Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 11:39   #4948
Miss_Sixty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: city.
Wiadomości: 212
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Clary1
Jeżeli chodzi o niego wiem, że też mu nie jest łatwo zwłaszcza mi to mówił, że jeszcze nigdy nie było mu tak ciężko. Nawet napisał mi takie coś.
Zresztą widziałam, jego oczy, jego zachowanie, prosił żebym nie płakała bo i mu się chce. Ogólnie mówił, że już postanowił, żebym nie robiła sobie nadziei, itd. Ale to mówił wtedy, kiedy spotykał się jeszcze ze mną pomimo tego, że było źle, i ja ciągle że tak powiem mówiłam mu o tym i przypominałam mu, i zadawałam pytania, na które mówił, że nie chce o tym rozmawiać.
To wszystko jest świeże... ile minęło od tego.. dopiero kilka dni, tak na prawdę.

Teraz nie wiem jak to z nim jest bo od 4 dni jest cisza z mojej i jego strony. Z mojej bo nie chcę mu zawracać w głowie, ani zadawać pytań czy już się zatęskniłeś, bo to dla niego denerwujące. On jest wrażliwy i romantyczny jak ja.. dlatego czuję, że ta sytuacja też jest dla niego przytłaczająca.

Nie wiem jak u Was to było w związkach, ale my mieliśmy tak, że potrafiliśmy wspominając coś w tym samym momencie się wzruszyć, i mieć mokre oczy, czy uronić łzę, aż się śmieliśmy, że z nas takie beksy są. Często też było tak, że w tym samym momencie mówiliśmy, albo pomyśleliśmy to samo. Nadawaliśmy jednym słowem na tych samych falach.

Edytowane przez Miss_Sixty
Czas edycji: 2009-12-21 o 11:46
Miss_Sixty jest offline Zgłoś do moderatora